Sergej Nikolajevič Koroljev: Porovnání verzí

Z FantasyWiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
m
Řádek 7: Řádek 7:
 
Poté mu jeho přítel Michail Artyomovič Abramov, syn generála [[Artyom Ivanovič Abramov]], který měl celý projekt na starosti, nabídl práci pro stát. Nabídku přijal proto, že chtěl vydělat peníze pro sebe a svou přítelkyni a nabízený plat byl nesrovnatelně lepší než jakákoli jiná alternativa. Generál Abramov doporučení svého syna přijal a Sergej byl převezen na základnu Korol.
 
Poté mu jeho přítel Michail Artyomovič Abramov, syn generála [[Artyom Ivanovič Abramov]], který měl celý projekt na starosti, nabídl práci pro stát. Nabídku přijal proto, že chtěl vydělat peníze pro sebe a svou přítelkyni a nabízený plat byl nesrovnatelně lepší než jakákoli jiná alternativa. Generál Abramov doporučení svého syna přijal a Sergej byl převezen na základnu Korol.
  
Jeho úkolem byl dozor nad klony v laboratoři a zároveň studování jejich psychiky. Všechny tyto klony jsou ovšem klony jeho zesnulé přítelkyně Valji, o kterou se armáda zajímala z toho důvodu, že si její imunitní systém dokázal poradit s jakoukoliv virovou či bakteriální nákazou včetně zmíněného viru HIV. Se smrtící dávkou léků na krevní tlak podanou v nemocnici už ale nic nezmohl. Nejvíce času tráví Sergej s klonem jménem ''Objekt 10'', který díky urychlenému růstu vypadá jako šestnáctiletý, ačkoliv je pouze 7 let starý. Mentální vyspělost ''Objektu 10'' odpovídá čtrnáctileté dívce, což je porovnávací vzorek z první řady Valjiných klonů.
+
Jeho úkolem byl dozor nad klony v laboratoři a zároveň studování jejich psychiky. Všechny tyto klony jsou ovšem klony jeho zesnulé přítelkyně Valji, o kterou se armáda zajímala z toho důvodu, že si její imunitní systém dokázal poradit s jakoukoliv virovou či bakteriální nákazou včetně zmíněného viru HIV. Ovšem s vrozenou vadou na srdci si poradit nedokázal. Nejvíce času tráví Sergej s klonem jménem ''Objekt 10'', který díky urychlenému růstu vypadá jako šestnáctiletý, ačkoliv je pouze 7 let starý. Mentální vyspělost ''Objektu 10'' odpovídá čtrnáctileté dívce, což je porovnávací vzorek z první řady Valjiných klonů.
  
 
<!--
 
<!--

Verze z 7. 12. 2014, 22:10

Sergej Nikolajevič Koroljev byl ruský psycholog podílející se na tajném projektu Umělý (z rus. Искусственный - Iskusstvennyy), jehož účelem bylo testování metod klonování lidí a zároveň testování experimentálních léčiv na klonech.

Výzkum probíhal v přísně tajném vojenském zařízení Korol uprostřed Sibiře, které původně vybudovala sovětská Rudá armáda těsně před 2. světovou válkou pro slavný Ruský spánkový experiment. Na tuto základnu nevedou žádné pozemní přístupové trasy a ze všech stran ji obklopuje minové pole, které rozkládá až 5 km od samotné základny. Mírou zabezpečení Korol převyšuje i americkou tajnou základnu Fort Knox.

Sergej měl mezi třináctým a sedmnáctým rokem života milostný vztah s dívkou jménem Valja, která ve svých 21 letech zemřela na infarkt, díky čemuž se nestačila projevit její nákaza virem HIV, nicméně přes její ztrátu se přenesl a započal nový vztah s další dívkou, díky čemuž úspěšně dokončil studium psychologie na Moskevské státní univerzitě M. V. Lomonosova.

Poté mu jeho přítel Michail Artyomovič Abramov, syn generála Artyom Ivanovič Abramov, který měl celý projekt na starosti, nabídl práci pro stát. Nabídku přijal proto, že chtěl vydělat peníze pro sebe a svou přítelkyni a nabízený plat byl nesrovnatelně lepší než jakákoli jiná alternativa. Generál Abramov doporučení svého syna přijal a Sergej byl převezen na základnu Korol.

Jeho úkolem byl dozor nad klony v laboratoři a zároveň studování jejich psychiky. Všechny tyto klony jsou ovšem klony jeho zesnulé přítelkyně Valji, o kterou se armáda zajímala z toho důvodu, že si její imunitní systém dokázal poradit s jakoukoliv virovou či bakteriální nákazou včetně zmíněného viru HIV. Ovšem s vrozenou vadou na srdci si poradit nedokázal. Nejvíce času tráví Sergej s klonem jménem Objekt 10, který díky urychlenému růstu vypadá jako šestnáctiletý, ačkoliv je pouze 7 let starý. Mentální vyspělost Objektu 10 odpovídá čtrnáctileté dívce, což je porovnávací vzorek z první řady Valjiných klonů.

Externí odkazy